Aktualności

19

wrzesień

Warunkiem dobrego samopoczucia na co dzień jest jednak nie tylko brak problemów ze zdrowiem, ale także odpowiednie odżywianie, właściwa pielęgnacja, aktywność, świadomość własnych potrzeb zdrowotnych.

Agnieszka Popławska, kierownik placówki

Co to znaczy zdrowy tryb życia? Co zrobić, żeby poczuć się komfortowo we własnym ciele? Mieszkańcy Świnoujścia odpowiedzi na te pytania znajdą w placówce Cosmedica, otwartej właśnie w parku handlowym Stop Shop. Pomogą w tym  fachowe porady specjalistów i wyjątkowo szeroki asortyment produktów wellbeing.

06

wrzesień

Konrad Gaca, znany z autorskiej metody mądrego odchudzania potwierdzonej spektakularnymi metamorfozami (Odchudzanie na śniadanie, Fat Killers, Zabójcy Tłuszczu), w oparciu o wieloletnie doświadczenie w propagowaniu zdrowego stylu życia opracował linię GACA Suplement.

Ruch, dieta, regeneracja – to mantra każdego, kto dba o zdrowie. Okazuje się jednak,
że potrzebny jest jeszcze jeden element – suplementacja.

06

wrzesień

Nawiązanie współpracy i uzyskanie wyłączności na dystrybucję produktów GACA Suplement to dowód, że nasza filozofia myślenia o zdrowiu została doceniona.

Tomasz Raducha, dyrektor operacyjny Cosmedica.

Znany z przeprowadzenia spektakularnych metamorfoz (Odchudzanie na śniadanie, Fat Killers. Zabójcy tłuszczu) ekspert leczenia otyłości, promotor zdrowego stylu życia, trener i motywator – Konrad Gaca wprowadza suplementy swojej marki na półki Cosmedica. Do tej pory można je było kupić wyłącznie w placówkach GACA CENTRUM.

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna.  Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej sekcji dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny.

Kontakt

Icon Mail info@cosmedica.pl

Icon Phone +48 (0 22) 417 15 50

Icon Home Cosmedica Sp. z o.o.
Poleczki Business Park
Budynek Warszawa, Lobby II
02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12

Ekspansja

Icon Mail ekspansja@cosmedica.pl

Menu Cosmedica