Ekspansja

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju Grupa Cosmedica nieustająco zwiększa swoje znaczenie na polskim rynku, dlatego jesteśmy zainteresowani pozyskaniem nowych, ciekawych lokalizacji dla naszej marki.

Interesują nas lokale o powierzchni 150 m2 –200 m2 przy głównych pasmach ruchu, w dużych i średnich miejscowościach oraz w aglomeracjach miejskich.

Cosmedica to nowoczesny i elastyczny koncept, który znakomicie sprawdza się zarówno w prestiżowych galeriach handlowych, przy głównych ulicach handlowych, jak i w convenience centers, czy w lokalizacjach przy ulicy. Oferujemy szeroki wybór leków, dermo kosmetyków, suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, sprzętu medycznego oraz artykuły dla dzieci i niemowląt. Są to produkty renomowanych firm zagranicznych i polskich oraz marki własnej medi pharm. Format Cosmedica charakteryzuje się nowoczesnym designem, dużą powierzchnią samoobsługową, a średnia powierzchnia lokali to 180 m2. Zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu: ekspansja@cosmedica.pl

Dlaczego Cosmedica?

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki badania opinii klienta przeprowadzonego w 2012 roku przez Pharmaceutical Consulting. Zachęcamy do spotkania z nami i rozpoczęciem współpracy.

Klientów docenia nasz szeroki asortyment.96%

96%

Uważa, że posiadamy szerszy asortyment niż w innych aptekach.52%

52%

Poleciłoby nas swoim znajomym.83%

83%

Klientów docenia fachowe doradztwo.81%

81%

Uznało, że znajdzie u nas wszystkie poszukiwane produkty, w tym również nowości rynkowe.63%

63%

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna.  Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej sekcji dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny.

Kontakt

Icon Mail info@cosmedica.pl

Icon Phone +48 (0 22) 417 15 50

Icon Home Cosmedica Sp. z o.o.
Poleczki Business Park
Budynek Warszawa, Lobby II
02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12

Ekspansja

Icon Mail ekspansja@cosmedica.pl

Menu Cosmedica