Historia firmy

Swoją ogólnopolską ekspansję Cosmedica rozpoczęła od Warszawy. Grupa powstała w 2003 roku, jednak już trzy lata wcześniej – 20 października 2000 roku, otwarta została pierwsza z aptek, wchodzących dziś w skład grupy. Była to apteka w stolicy przy ulicy Książkowej. Dziś pod szyldem Cosmedica działa kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów i potrzeby zmieniającego się rynku, format Cosmedica znacznie ewoluował. Od 2009 roku prowadzi sprzedaż online, jako apteka internetowa. Z kolei wzrostowi portfolio aptek towarzyszy rozszerzanie oferty ich usług i asortymentu, a także zmiany w samym wystroju. Początkowo, cały system identyfikacji wizualnej, opierał się na barwach wykorzystanych w zielono-czerwonym logo Grupy Cosmedica.

Od 2013 roku sukcesywnie wprowadzany jest jednak nowy – nowoczesny i przyjazny dla odwiedzających koncept. Od  tego czasu Cosmedica potroiła liczbę aptek, a szeroki asortyment grupy został wzbogacony o markę własną: medi pharm. W roku 2016 stery firmy przejął Roni Drori. Jego bogate doświadczenie, znajomość rynku farmaceutycznego oraz nowatorskie spojrzenie przełożyły się na dynamiczny rozwój konceptu Cosmedica, skoncentrowanego obecnie na szeroko rozumianym wsparciu zdrowia, formy  i samopoczucia klientów. 

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna.  Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej sekcji dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny.

Kontakt

Icon Mail info@cosmedica.pl

Icon Phone +48 (0 22) 417 15 50

Icon Home Cosmedica Sp. z o.o.
Poleczki Business Park
Budynek Warszawa, Lobby II
02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12

Ekspansja

Icon Mail ekspansja@cosmedica.pl

Menu Cosmedica