Medi Pharm

Medi pharm to marka własna, którą Cosmedica wprowadziła na rynek w 2014 roku. Linię tworzą  wysokiej jakości suplementy diety  oraz pomadki ochronne.  

Suplementy diety Medi pharm to zupełnie nowa jakość. Dzięki unikalnym recepturom i nieoczywistym dodatkom znane wcześniej preparaty zyskały atrakcyjną, wzbogaconą formułę i dodatkowe działanie. Rodzinę suplementów medi pharm tworzą:  Rutyna z witaminą C i ekstraktem z  malin, Magnez z witaminą B1i B6, Skrzyp z krzemionką z bambusa z biotyną i Probiotyk z czterema szczepami bakterii i laktoferyną. Natomiast sezonowe pomadki ochronne medi pharm opracowano tak, by zapewniały idealną pielęgnację zimą i latem.  

Rutyna z witaminą C
i ekstraktem z malin

Pomadka zimowa
z wiesiołkiem i rokitnikiem
+ SPF15

Probiotyk 4 szczepy bakterii
i laktoferyna

Letnia pomadka ochronna
z olejkami jojoba, organowym
i z nasion słonecznika + SPF15

Magnez
z witaminami B6 i B1

Wczesny test ciążowy

Skrzyp + krzemionka z bambusa
z biotyną

Wykorzystując nowoczesne technologie i urządzenia, podlegające ciągłej kontroli, Cosmedica gwarantuje najlepszy przebieg procesów produkcji na wszystkich jego etapach z zachowaniem HACCP oraz standardów GMP. Wszystkie produkty linii wykonywane są w Polsce, wyłącznie z wyselekcjonowanych komponentów. Ich opakowania to nowoczesny design, silnie podkreślający medyczny charakter produktów.

Medi pharm to najwyższa jakość i autorska formuła w przystępnej cenie.

Zobacz wszystkie produkty medi pharm

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna.  Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej sekcji dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny.

Kontakt

Icon Mail info@cosmedica.pl

Icon Phone +48 (0 22) 417 15 50

Icon Home Cosmedica Sp. z o.o.
Poleczki Business Park
Budynek Warszawa, Lobby II
02-823 Warszawa, ul. Osmańska 12

Ekspansja

Icon Mail ekspansja@cosmedica.pl

Menu Cosmedica